• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

kolor400.jpg

1

گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید

پرکلرین

مدل کلر

Ca(OCl)2

برند کلر

کلر آکوافیت

نوع کلر

هیپو کلریت کلسیم

درصد خلوص (%)

70

وزن(کیلوگرم)

45

گروه رنگ

سفید

دانلود آنالیز :
دانلود دستورالعمل :
دانلود کاتالوگ :

رنگ

پودر سفید

توضیحات

پرکلرین چیست ؟

معرفی پرکلرین

پرکلرین با نام شیمیایی هیپوکلریت کلسیم نیز شناخته می شود. این محصول پودری سفید رنگ است با خاصیت گندزدایی بسیار بالا جهت ضد عفونی کردن استخر، مواد غذایی، وسایل. این محصول در بازار با درصد خلوص 65 تا 70 درصد به فروش می رسد. در واقع یکی از راه های پیشگیری از بیماری های عفونی که از طریق استخر یا خوردن آب های آشامیدنی و میوه و سبزیجات استفاده از محلول پرکلرین می باشد. گندزدایی آب آشامیدنی با پرکلرین : پرکلرین یا هیپوکلریت کلسیم از جمله مواد شیمیایی می باشد که خاصیت گندزدایی بالایی دارد این محصول بوی تند و زننده ای دارد که در صورت تنفس پرکلرین مجاری تنفسی دچار حساسیت شدیدی می شود. در مواقع استفاده از کلر باید از ماسک استفاده کرد. یادمان باشد هر بار که به آب کلر اضافه می کنیم باید آب را بهم زده تا خوب مخلوط شود و حداقل باید نیم ساعت از آب استفاده نکنیم. روش نگهداری پرکلرین بشکه های پرکلرین باید در جای خشک و خنک نگهداری شود. نگهداری در محیط گرم به هیچ عنوان توصیه نمی شود. بشکه های پرکلرین را نباید در مجاورت مواد شیمیایی قرار داد. توصیه می شود به شدت از این کار اجتناب کنید. همچنین انبار نگهداری پرکلرین باید مجهز به تهویه مناسب باشد.

موارد مصرف و کاربرد پرکلرین

مهم ترین کاربرد پرکلرین استفاده از آن به عنوان ضد قارچ، ضد باکتری، گندزدا، ضد عفونی کننده، تصفیه کننده می باشد. همچنین استفاده از آن در استخرها، تصفیه آب و فاضلاب بسیار دیده می شود.

قیمت فروش پرکلرین

دیجی شیمی به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی مواد شیمیایی آمادگی خود را در تامین پرکلرین آکوافیت مصرفی کارخانجات با خلوص 70 درصد با نازل ترین قیمت و بالا ترین کیفیت اعلام می کند. جهت کسب اطلاعات در مورد قیمت پرکلرین با کارشناسان ما مشورت کنید.

کشور سازنده

هندوستان

  • نام :
    ایمیل :
    پیغام :