• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

خرید اینترنتی :

توسعه اینترنت تمامی ابعاد زندگی بشر را تحت تاثیر قرار داده است تا جایی که هر روزه تعداد بیشتری از مردم را به بازدید از سایت های اینترنتی جهت یافتن محصول مورد نظر ترغیب می کند.

بهره گیری از سایت های ارائه دهنده محصولات مورد نیاز مردم بیشتر منطبق با شرایط زندگی مدرن امروزی می باشد.

معرفی کیمیا تهران اسید :

کیمیا تهران اسید مرجع تخصصی بررسی اینترنتی مواد شیمیایی در ایران می باشد.

گروه های مختلف مواد شیمیایی مانند مواد پودری، اسیدها، مواد آبکاری، مواد پرداختکاری، شوینده ها، رسوب زدا ها، حلال ها، محلول ها، مواد شیمیایی، تجهیزات آزمایشگاهی با تنوعی بی نظیر در کیمیا تهران اسید عرضه می گردد.

با در اختیار داشتن سهم عمده ای از بازار اینترنتی مواد شیمیایی را در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلفی از جمله آکوافیت، PGT، KTA، ساسول، پتروکم، شارلو، مرک، دگسا در همراهی مشتریان در فرآیند بررسی، تحقیق و خرید نهایت تلاش خود را می کند.

کاربران کیمیا تهران اسید می توانند با دریافت اطلاعات کامل از جمله مشخصات محصول، آنالیز، msds، کاتالوگ و نمونه، محصول خود را انتخاب و اقدام به خرید نمایند. همواره بهترین ها شایسته مشتریان کیمیا تهران اسید است.

کیمیا تهران اسید در سال 1386 فعالیت خود را در حوزه فروش انواع مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی آغاز کرد.

این شرکت جزء اولین دارندگان سایت اینترنتی در زمینه بررسی مواد شیمیایی می باشد و مفتخر است که همواره بهترین اطلاعات را جهت بررسی دقیق تر تمامی ابعاد و مشخصات محصول و شکل گیری تصویر دقیقی از محصول را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

واحد فنی- مهندسی این شرکت مفتخر به تولید برخی از محصولات با برند KTA می باشد و واحدین فروش شرکت یکی از مجرب ترین کارشناسان در زمینه فروش و مشاوره محصولات همواره در خدمت مشتریان محترم می باشند.

شرکت کیمیا تهران اسید عضو اتحادیه فروشندگان مواد شیمیایی و دارای گواهی نامه ثبت نام مودیان مالیاتی، مجوز فروش و پروانه کسب مواد شیمیایی، گواهینامه انجمن صنایع آبکاری می باشد.

همچنین این شرکت مورد حسابرسی مالیاتی قرار گرفته و دارای گواهینامه ارزش افزوده یک ساله می باشد.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب محصولات دست یابیم لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم.

در صورت علاقه مند بودن به در میان گذاشتن نظرات خود با ما آنها را به آدرس info@tacid.ir ارسال نمایید.

با تشکر مدیریت کیمیا تهران اسید

محمودرضا یوسفی